Samsung VM46B-U

Specyfikacja

Samsung VM46B-U

Przekątna ekranu: 46 cali
Ramka po połączeniu: 3,5 mm
Kod produktu: LH46VMBUBGBXEN
Rozdzielczość nominalna: 1920×1080 (Full HD)
Jasność: 500 nit
Wymiary urządzenia: 1022 x 577 x 69.9 mm
Waga urządzenia: 15.7 kg
Czas pracy: 24/7
Zmatowienie matrycy: 25%
Wymiar Ściany Video 2×2 z monitorów 46 cali – 204 x 115 cm
Wymiar Ściany Video 1×4 z monitorów 46 cali – 231 x 102 cm

Układ scian video

2x2

Ściana wideo 16:9

Konfiguracja ekranów 2x2, 3x3, 4x4, 5x5

1x4

Ściana wideo w innych formatach

Konfiguracja ekranów 1x2, 1x3, 1x4

Samsung VM46B-U

Wciągające wrażenia wizualne i niezawodność pracy w trybie 24/7 dzięki serii VMB-U firmy Samsung. Niewielka grubość wyświetlaczy i jasność 500 nitów zapewniają prezentację doskonale widocznych obrazów i czytelnego tekstu w różnorodnych lokalizacjach od centrów handlowych przez lobby i sale zebrań po centra zarządzania. Monitor wyposażony w ekran antyodblaskowe równomiernie rozprowadzają światło po ekranie, zapewniając wyrazistość i wierność prezentowanych treści.

Samsung VM55B-U

Smukła konstrukcja i szerokości obudowy (tylko 73,1 mm) oferują elastyczność instalacji. Szerokość ramki po połączeniu dwóch monitorów to tylko 3,5 mm (ekran do ekranu), tworzy bezproblemowy obraz, który otwiera nieskończone możliwości tworzenia urzekających wrażeń wizualnych.

Samsung VM55B-U

Treści widoczne pod każdym kątem

Szeroki kąt widzenia oznacza, że zawartość jest wyraźnie widoczna nawet wtedy, gdy widz nie stoi bezpośrednio przed wyświetlaczem. Widzowie otrzymują wyraźne szczegóły i żywe kolory bez względu na to, gdzie znajduje się ekran.

Wzmacniacz obrazu

Wydajna technologia poprawy obrazu firmy Samsung zapewnia, że wszystkie treści są żywe i wyraźne. Tryb Picture Enhancer poprawia nasycenie kolorów i kontrast poprzez regulację krzywej gamma. Tryb Black Equalizer rozjaśnia ciemne obrazy, dzięki czemu łatwiej dostrzec szczegóły.

Wszechstronna kalibracja dostosowana do Twoich potrzeb

Wielopoziomowa kalibracja fabryczna zapewnia stałą jasność i kolor. Użytkownicy mogą również dokonywać zaawansowanych regulacji za pomocą darmowego, potężnego oprogramowania Color Expert Pro. W celu szybkiej i łatwej kalibracji, Color Expert Pro Mobile pozwala użytkownikom dostosować balans bieli dla ekranów o wymiarach do 5×5 za pomocą aparatu mobilnego.

Zaawansowana prezentacja, uproszczona obsługa

Konstrukcja daisy-chain poprzez złącza DisplayPort 1.2 lub HDMI pozwala wyświetlaczowi wyświetlać treści UHD na wielu ekranach bez zewnętrznej karty graficznej. Samsung UHD Signage Player Box usprawnia funkcjonalność, łącząc odtwarzacz multimedialny i oprogramowanie do zarządzania treścią.

Trwała i przyjazna dla użytkownika konstrukcja

Seria VMB-U z certyfikatem IP5x jest pyłoszczelna i może wytrzymać szereg warunków środowiskowych bez konieczności stosowania dodatkowej obudowy w miejscach zapylonych. Zintegrowany, centralnie umieszczony odbiornik podczerwieni (IR) pozwala na łatwiejsze i bardziej elastyczne sterowanie wyświetlaczem przez użytkownika.

Ścisłe testy, solidna ochrona

Seria VMB-U jest dostarczana w specjalnym opakowaniu, które przeszło rygorystyczny 4-stopniowy test według standardów ISTA, aby zapewnić ochronę wyświetlacza przed potencjalnymi uszkodzeniami podczas transportu. Daje to firmom pewność, że wyświetlacz jest gotowy do użycia natychmiast po dostarczeniu.

Zaufaj nam

Potrzebujesz pomocy lub jesteś zainteresowany ?
Zadzwoń 512 800 825

Logo Video Wall

ITPC.NET.PL
Adres: ul. Kopernika 64,
36‑040 Boguchwała

NIP: 8881552435

Skontaktuj się z nami również telefonicznie: